KONST / Litografier / Litografi 8906010
nr 890 6010
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Kring Operan, signerad 75/350, 64x48,
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:05:34
27/4 21:31:22
28/4 18:00:34
350 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson